Po środowej wygranej z Siechnicami w sobotnie popołudnie przyszło nam zagrać z Team-Plast KK Oleśnica. Od początku meczu nasz zespół narzucił swój styl gry, a przez dłuższy moment przeciwnicy dzięki mocnej obronie zespołowej nie potrafili znaleźć drogi do naszego kosza. Pierwsza kwarta to był popis mocnej obrony i zespołowej gry, końcowo nasz zespół schodził na przerwę prowadząc 29-6.

W drugiej odsłonie meczu dwiema celnymi trójkami przywitał nas Przemysław Zygmunciak. Goście mimo dużej przewagi na tablicy wyników nie zamierzali się poddać, dzięki paru skutecznym akcjom podgonili wynik na 35-17. Lecz wtedy celnym rzutem za 3 punkty odezwał się Kajetan Kuczawski, zespół odpalił silnik po raz drugi i znów powiększył przewagę. Na dłuższą przerwę do szatni schodziliśmy w dobrych humorach, prowadząc 49-21.

Byliśmy dobrze przygotowani do spotkania, a jeszcze lepiej w nie weszliśmy. Od początku zbudowaliśmy przewagę, która ustawiła mecz i dała nam spokojne zwycięstwo. Każdy z naszych zawodników otrzymał szanse i dołożył swoją cegiełkę na boisku. – Kajetan Kuczawski

W trzeciej kwarcie nasza gra wciąż wyglądało bardzo dobrze, a przewaga ciągle wzrastała, na boisku zdążyli się wszyscy zameldować. Dzięki mocnej obronie, pozwoliliśmy przeciwnikom zdobyć tylko 8 punktów. Prowadziliśmy przed 4 kwartą 66-29.

W ostatniej części gry stery gry przejęli zmiennicy, którzy mieli okazję pokazać się zebranej publiczności w większym wymiarze czasowym. Mimo tego gra wciąż wyglądała bardzo dobrze i kontrolowaliśmy wynik do samego końca meczu. Ostatecznie notujemy 19stą wygraną w sezonie, wynikiem 85-47.

W najbliższą środę czeka nas trudny wyjazd do Prudnika. Trzymamy kciuki! #Jazda27