Poznajcie naszych Przyjaciół,

czyli firmy, instytucje i osoby, którym na sercu leży rozwój katowickiej koszykówki

logo OKSEL

FIRMA OKSEL

Firma OKSEL powstała w 1999 roku w Katowicach. Od momentu powstania do dzisiaj zgromadzone doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi relokacyjne na najwyższym poziomie. W kulturze firmy zakorzenione są tradycyjne wartości, które w połączeniu z dynamicznym rozwojem pozwalają obsługiwać klientów w sposób innowacyjny i efektywny. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i bogatym zapleczu sprzętowym jesteśmy specjalistami w swojej branży.

 

strona www: www.oksel.pl

logo jbl

JBL

Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej klasy urządzeń elektroakustycznych, które na świecie od dziesiątek lat są symbolem najwyższej jakości i stanowią źródło inspiracji dla rozwoju przemysłu audio.

 

strona www: www.jbl.com.pl

prezero logo

PREZERO POLSKA

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska.

Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady traktujemy jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi. To nie tylko nasza praca, ale też zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń.

strona www: www.prezero.pl

metropolis logo

METROPOLIS

Jesteśmy właścicielem projektów inwestycyjnych (działek inwestycyjnych oraz obiektów komercyjnych) na obszarze Aglomeracji Górnośląskiej (Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Katowice, Tychy i inne). Przygotowujemy nieruchomości pod potrzeby przyszłych inwestorów. Poprzez kompleksowe przygotowanie nieruchomości zwiększamy ich wartość i atrakcyjność.

strona www: www.metropolis.pl

metropolis logo

BRKW BIURO RACHUNKOWE

Firma BRKW Biuro Rachunkowe prowadzi kompleksową i profesjonalną działalność w zakresie obsługi księgowej dla firm. Doświadczenie zebrane przez lata swojej działalności oraz profesjonalne podejście do klienta cechuje BRKW Biuro Rachunkowe

 

strona www: www.brkw.pl

Kinga pienińska logo

KINGA PIENIŃSKA

Kinga Pienińska to jedyna naturalna woda mineralna z regionu Pienin i Podhala, należących do najczystszych gór Europy. Czerpana ze źródeł położonych w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego, z dala od zanieczyszczeń cywilizacyjnych. Powietrze i woda są tu tak krystaliczne, jak nigdzie indziej. Tu bije jej źródło. Kontynuuje ponad 100-letnią tradycję rozlewnictwa wód mineralnych z tego regionu. Wyróżnia ją wyrazisty i orzeźwiający smak, który tworzą zawarte w niej minerały.

strona www: www.kingapieninska.pl

sklep 4 Body logo

SKLEP 4BODY

Sklep stworzony przed sportowców dla sportowców. W ofercie sklepu znajdziecie suplementy i odżywki najwyższej jakości, od różnych sprawdzonych producentów. Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo dział ze zdrową żywnością.

strona www: www.4body.com.pl

sklep 4 Body logo

KINO HELIOS – GALERIA LIBERO

Polska sieć kin wielosalowych w której doświadczycie moc pełnych wrażeń w trakcie trwania seansu filmowego. W swojej ofercie ma również seanse w salach Helios Dream, gdzie będą mogli Państwo poczuć się jak w domu, leżąc wygodnie w najwygodniejszych sofach.

strona www: www.helios.pl

king reklamy logo

KING REKLAMY – DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA

KING REKLAMY zajmuje się głównie produkcja banerów, siatek mesh czy papierów billboardowych, ale inne mniejsze wydruki też jest w stanie wykonać. Posiada kilka technologii druku, dzięki czemu może spełnić oczekiwania klientów. W wielkim skrócie, reklamę wizualną Twojej firmy wykonasz właśnie u nich

strona www: www.kingreklamy.pl

TWOJE LOGO

Wesprzyj nas i dołącz do grona naszych Przyjaciół. Zapewnij sobie informację o swojej firmie wraz z linkiem do strony WWW w tym miejscu – wszelkie info uzyskasz tutaj: biuro@27katowice.pl lub tel.: +48 721 126 344