Przed nami 24 kolejka drugiej ligi, w której zmierzymy się z WKK II Wrocław. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami miał miejsce 12.11. Zawodnicy Marcina Lichtańskiego nie dali wtedy szans rywalom i w hali WKK Sport Center wygrali 75 do 54. 

Na wrocławskim parkiecie błyszczał wtedy Maksymilian Duda, który zdobył 21 punktów. W niedzielę, w meczu rewanżowym nie będzie jednak łatwo. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Tomasza Michalaka postawili trudne warunki Pogoni Prudnik. 

Jednak #Rodzina27 na to spotkanie ma jeden cel – zwycięstwo! Nasi zawodnicy chcą podtrzymać zwycięską passę w meczach domowych i przedłużyć ją do 12 spotkań. 

Jak mówi Dawid Grochowski – przed nami fajny mecz z młodą drużyną, która nie raz zaskoczyła przeciwników w tym sezonie. Na ten moment WKK zajmuje 8 miejsce co pokazuje ich potencjał. Ale jednocześnie dodaje – z naszej hali uczyniliśmy prawdziwą twierdzę i każdemu rywalowi gra się u nas ciężko. To nie tylko zasługa naszej drużyny, ale też kibiców, którzy swoją obecnością i dopingiem uskrzydlają nas i niosą do zwycięstwa. 

Mecz 24 kolejki z WKK II Wrocław rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:00. Wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają czy warto przyjść zapewniamy – WARTO! Twórz z nami #Rodzinę27 i dopinguj KS 27 Katowice z trybun hali ZSTiO nr.2 w Katowicach. Wstęp na mecz jest bezpłatny.