TAAAAK JEEEEEST ‼️
Genialny mecz w wykonaniu naszego teamu i.. UJK Kielce pokonane ????????????
Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia 2-0 i już do syreny końcowej go nie oddaliśmy. Ostatecznie wygrywamy z drużyną z Kielc 102:88. Jest zwycięstwo i jest radość! Panowie, jedziemy dalej #jazda27 ????⚪⚫
#RODZINA27 – DZIĘKUJEMY ????
Mamy 2. zwycięstwo w sezonie i to także WASZA wygrana. Jesteście z nami na każdym meczu (nawet tych wyjazdowych), a w środę mimo późnej godziny także robiliście hałas za ławką – dziękujemy ????
Był dobry basket, radość po meczu, podziękowania dla kibiców, więc teraz czas na kilka słów od naszego rozgrywającego
Co po meczu powiedział Wojtek Jagiełło❓
 „Udało nam się wypracować znaczną przewagę w pierwszej połowie, którą utrzymywaliśmy przez całą trzecią kwartę W ostatniej części meczu zaliczyliśmy lekki przestój, ale na szczęście udało nam się z tego wyjść. Nasza gra wyglądała lepiej, ponieważ graliśmy szybciej, dzieliliśmy się piłką, poprawiliśmy skuteczność zza łuku i udało nam się wyeliminować słabe przestoje w dobrej grze, które były widoczne w ostatnich spotkaniach, co było kluczem do takiego wyniku. Oczywiście czuć radość w drużynie oraz ulgę, bo w końcu wywalczyliśmy zwycięstwo, na które w mojej opinii, jako zespół, zasługiwaliśmy. Jest to wygrana, która zakończyła passe porażek i wierzę, że rozpocznie serię zwycięstw.
Nasi kibice jak już nie raz to udowadniali są niezawodni i wczoraj, mimo nietypowej godziny – także grali z nami, za co dziękujemy. #Rodzina – w imieniu całego teamu już teraz zapraszam wszystkich na kolejny mecz, który odbędzie się w niedzielę 26 listopada, kiedy to podejmiemy na własnym parkiecie MKS II Dąbrowa Górnicza. Bądźcie z nami!”
Kolejny mecz zagramy w niedzielę 26 listopada o godzinie 17:00, a rywalami będzie zespół MKS II Dąbrowa Górnicza  ????
Znów gramy w swojej hali. Ostatnio zapełniliście całe trybuny, teraz udało się wygrać, więc czas to połączyć ❗
Przyjdźcie na mecz i razem zanotujmy 3. zwycięstwo – do zobaczenia❗