9. kolejka za nami
Głośny doping, świetna atmosfera i PEŁNA hala w naszych barwach – tak wyglądał sobotni mecz. Walki na parkiecie też nie zabrakło o czym świadczą niemałe problemy z faulami w końcówce spotkania. To był niezły mecz w naszym wykonaniu i gdyby udało się całe spotkanie zagrać przy takiej skuteczności oraz szybkości gry piłką jak w pojedynczych momentach to mogłoby być zupełnie inaczej. Trzeba też odnotować, że graliśmy w lekkim osłabieniu, bo w składzie zabrakło Mateusza i Wiktora. Niestety ostatecznie przegraliśmy z drużyną MKKS Rybnik, która jeszcze nie zanotowała porażki w sezonie, 76:89 ????
Co więcej.. odrabiamy lekcje, bierzemy się do dalszej pracy i nie spuszczany głów na dół !!
W trakcie spotkanie odbyła się prezentacja zespołów młodzieżowych z naszych akademii UKS27 Katowice, a także na trybunach gościliśmy kilka ważnych osobistości. Na Mikołowską dotarli wiceprezydent miasta Katowice – Waldemar Bojarun oraz Maciej Biskupski (przewodniczący Rady Miasta) którzy otrzymali pamiątkowe piłki #rodzina27 oraz gadżety klubowe. Wiceprezydent odebrał także statuetkę z podziękowaniami za niesamowite wsparcie naszego projektu już od zeszłego zezonu.
Kibice! Jak zwykle nie zawodzicie, a w sobotę przeszliście samych siebie – DZIĘKUJEMY ! #rodzina27
Już teraz zapraszamy na środowy mecz z drużyną UJK Kielce o godzinie 20:00.
Widzimy się na Mikołowskiej!
Co po meczu powiedział Mateusz Pluta?
„Na samym początku chciałbym bardzo podziękować kibicom za pełne trybuny i wspaniały doping, który jest wsparciem dla całej drużyny. W meczu mieliśmy kilka świetnych zrywów lecz musimy popracować nad tym by utrzymać koncentracje przez całe spotkanie ponieważ nasz przeciwnik bez względnie wykorzystywał nasze błędy. Nie pomógł nam również fakt, że 3 naszych podstawowych zawodników miało problemy z faulami. Jeżeli wyeliminujemy te błędy, które popełniliśmy we wczorajszym meczu u siebie to jak najbardziej jesteśmy w stanie wygrać mecz rewanżowy.
Jesteśmy również mocno zdeterminowani aby zaliczyć drugie zwycięstwo w sezonie związku z tym zapraszam wszystkich kibiców na środowy mecz z Kielcami. #rodzina27????
Panowie, kibice są z Wami !!
Walczymy dalej i #jazda27 ????⚪⚫