W środowy wieczór rozegraliśmy mecz 13 kolejki 2 Ligi Mężczyzn! Tym razem przyszło nam zagrać mecz z drużyną Gimbasket Wrocław na hali AWFu.

Mecz celnym rzutem za 3 punkty otworzył Kajetan Kuczawski i był to dobry sygnał dla całego zespołu. Od początku meczu kontrolowaliśmy przebieg tego meczu. Nasi zawodnicy akcja po akcji budowali przewagę na tablicy wyniku i na przerwę przed 2 kwartą schodziliśmy prowadząc 23-7.

W drugiej kwarcie kolejny raz popisujemy się mocną obroną zespołową, pozwalamy rywalom na trafienie tylko 10 punktów w kwarcie, a sami gramy dobry basket dokładając do naszego worka z punktami 18 punktów. Po drugiej kwarcie na tablicy wyniku widniał wynik 41-17 dla KS 27!

W trzeciej kwarcie wynik otwiera celnym rzutem spod kosza Krzysztof Kempa, a zarazem potem kolejne dodaje Maks Duda. W połowie kwarty nasi zawodnicy zaliczyli lekki przestój i nie udało im się trafić do kosza, lecz przewaga zrobiona w poprzednich kwartach sprawiła, że wciąż kontrolowaliśmy przebieg meczu. Wynik 53-29 dla KS 27!

W czwartej kwarcie kontrolujemy przebieg spotkania dodając do uzbieranych punktów kolejne. Celne rzuty naszych zawodników i mocna obrona pozwalają nam w całym rozrachunku wygrać ten mecz wynikiem 68-43.

Brawo dla naszych zawodników za kolejny dobry mecz!