Dzięki uprzejmości Szkoły Podstawowej nr 5 w Katowicach, będziemy mieli dla wszystkich kibiców dwa parkingi do dyspozycji, które są położone bezpośrednio przy hali ZSTiO nr.2.

Bardzo prosimy stosować się do poniżej wymienionych wytycznych, dzięki temu każdy sprawnie i z uśmiechem na twarzy będzie mógł przyjść na mecz

Na załączonej mapce mogą Państwo zobaczyć dwa kolory – pomarańczowy oraz niebieski.

Pomarańczowy oznacza dojazd do parkingu ZSTiO nr.2 w Katowicach,

niebieski kolor to dojazd do SP nr 5 w Katowicach.

Bardzo prosimy, by parkować w wybrukowanej części parkingu (ZAKAZ STAWANIA NA TRAWNIKU)

Aby dojechać do ZSTiO nr 2 należy jechać ulicą Mikołowską (w stronę Brynowa). Tuż za przystankiem autobusowym (należy przejechać przez przystanek) znajduje się zjazd na parking szkolny (STRZAŁKA nr 1). Dla osób jadących z kierunku Brynów, jest STRZAŁKA nr.2, która pokazuje możliwość zawrócenia na właściwy kierunek.

By dojechać do parkingu SP nr.5, należy jechać Mikołowską od centrum i skręcić w ulicę Wincentego Pola (STRZAŁKA nr 3). Następnie trzeba jechać około 200 metrów i na wysokości ul. Wincentego Pola 22 należy skręcić w uliczkę w lewo (STRZAŁKA nr 4), jedzie się cały czas prosto, do samego końca i po prawej stronie będzie brama wjazdowa na teren parkingu SP nr.5 (STRZAŁKA nr 5)

Również polecamy skorzystanie z komunikacji miejskiej (autobusy). Jest bardzo dobry dojazd, gdyż przy samej szkole znajdują się przystanki autobusowe.

Do zobaczenia na meczu!