DZIĘKUJEMY ZA SEZON 2023/24 ????
Podziękowania rozpoczynamy od ważnej części #rodzina27 – WAS ‼️
Byliście z nami od początku do samego końca sezonu ???????? zostawiliście serducho na trybunach ???? wspierając naszych chłopaków bez względu na wynik ???????? a każde zwycięstwo było też Wasze ????
Jesteście najlepszymi kibicami ???? i mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie znów się zobaczymy, w jeszcze liczniejszym gronie ????
Jeszcze raz – DZIĘKUJEMY ???? Do zobaczenia na Mikołowskiej ????⚪⚫
Kolejne podziękowania kierujemy do wszystkich naszych partnerów, którzy nam zaufali i byli z nami w trakcie całego sezonu ???? Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc, a Wasze wsparcie było niezwykle ważne w rozwoju naszego klubu ????
Mamy nadzieję, że spodobało Wam się w naszej #rodzina27 ???? i jeszcze przyjdzie nam współpracować ????????????????
Jeszcze raz – DZIĘUJEMY ????
GRALI Z NAMI:
Czas na podziękowanie bohaterom tego sezonu – NASZEJ EKIPIE‼️
Pokazaliście boiskowy charakter bez względu na rywali, a hasło #gramydokońca stało się Waszą dewizą przez te prawie 28 tygodni gry, którą mogliśmy się cieszyć ????????????
Dostarczyliście mnóstwo emocji swoim wiernym kibicom dla których zostawialiście serducho na parkiecie w każdym meczu tego sezonu ???????? Reprezentowaliście nasze barwy w najlepszy możliwy sposób i za to dziękujemy ????⚪⚫ #jazda27
Niezwykle ważną częścią ekipy 2️⃣7️⃣ jest też sztab trenerski, który wykonał kawał dobrej roboty prowadząc zespół mimo wielu przeciwności ????????
Jeszcze raz – DZIĘKUJEMY ???????????????? #rodzina27
Skład: J.Wróblewski (C), W.Jagiełło, W.Leszczyński, F.Kałuża, P.Hałka, O.Klonowski, M.Pluta, M.Michalski, W.Dulian, M.Olma, B.Ngarambe, M.Stadler, M.Frąc, B.Folga, T.Deja, Ł.Łaski
Headcoach: Marcin Lichtański
Asystent: Jacek Wróblewski
Trener przygotowania motorycznego: Radosław Chwal
Fizjoterapeuta: Marcin Konik
Team menager: Marek Wykurz