Nasi zawodnicy już wrócili na parkiet w nieco zmienionym składzie, by przygotować się do nadchodzącego sezonu 2 Ligi Mężczyzn!

Z naszym zespołem pożegnali się Trzej Muszkieterowie – Kajetan Kuczawski, Krzysztof Kempa oraz Maks Duda, którzy ruszyli walczyć o swoje marzenia na kolejnym szczeblu, czyli w 1 Lidze Mężczyzn. Również z zespołu odeszli Sebastian Dusiło, Igor Wiliński oraz Przemysław Zygmunciak, a także kończący karierę koszykarską Dawid Grochowski.

Powstałą wyrwę w składzie uzupełniliśmy ściągając do KS27 – Patryka Hałkę (z Cracovia), Tomasz Deja (z BS Polonia Bytom), Benjamin Ngarambe (z Tarnovia Tarnowo Podgórne) oraz Maksymilian Stadlera (z MCKiS Jaworzno). Panowie już dołączyli do naszego zespołu i razem z nim przygotowują się do nowego sezonu w barwach KS27!

W sezonie 2023/24 wystąpimy w Grupie C, czyli można by rzec w naszej regionalnej grupie. Będzie to okazja do zmierzenia się na naszym lokalnym rynku, a najdalsze wyjazdy to wyjazd do Przemyśla oraz Rzeszowa.

Już 23 września widzimy się wszyscy na hali w ZSTiO nr.2 (ul. Mikołowska 131) i wspieramy naszych w pierwszym meczu sezonu przeciw KK UR Bozza Kraków!

Do zobaczenia!