Co to był za mecz.. wynik na styku, walka na parkiecie i sporo nerwów – zarówno na ławce jak i na trybunach. Ale mamy to! Pierwsze zwycięstwo w sezonie 2023/24 stało się faktem. Pokonujemy KS Cracovię 1906 Yabimo Kraków 71:62.

W trakcie meczu emocji nie brakowało. Nasi zawodnicy wyszli na boisko mocno skoncentrowani i od razu mocno walczyli. Prowadzenie w meczu obejmowaliśmy na zmianę z naszymi rywalami. 6 minut przed końcem wyszliśmy na 12 punktowe prowadzenie, ale wystarczyło kilka rzutów z dystansu i znów zrobiło się nerwowo. Końcówka to już nerwy ze stali naszych zawodników i umiejętna rotacja nimi naszego trenera. Ostatecznie wszyscy mogliśmy cieszyć się w hali.

Dziękujemy kibicom! Jak zwykle nas nie zawiedliście i daliście WIELKIE wsparcie dla całego zespołu – to także WASZE zwycięstwo! #rodzina27

Jakby emocji było mało, mamy pierwszego zwycięzcę konkursu rzutu z połowy w trakcie przerwy meczu. W konkursie sponsorowanym przez Active Francuska Katowice wygrał Kamil Grela, który odebrał nagrodę – ROCZNY KARNET do pierwszej siłowni z widokiem na morze drzew. Gratulujemy!

Była radość i małe świętowanie, ale nasz team już skupia się na kolejnym meczu. W środę 17 października zagramy na wyjeździe z drużyną Basket Hills Bielsko-Biała.

Gramy po więcej Panowie! #jazda27