Przed nami 21 kolejka koszykarskiej 2 ligi! Do Katowic przyjedzie zespół z Oleśnicy. Wszyscy kibice pamiętają nasze pierwsze starcie, które należało do niezwykle wyrównanych.

Po pierwszej kwarcie prowadziliśmy 20 do 15, ale w drugiej gospodarze rzucili się do ataku i to oni wygrali tę część meczu! To pokazuje z jakim rywalem zmierzymy się w sobotę. 

Niekwestionowanym liderem Team Plast KK Oleśnica jest mierzący 180 cm rozgrywający. Bartłomiej Rodak, bo o nim mowa, w bieżącym sezonie zdobył już 313 punktów i to od niego w dużej mierze zależy to jak zespół trenera Marcina Stacha gra. I mimo, że nasi najbliżsi rywale zajmują dopiero 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów to nie należy ich lekceważyć. 

My do spotkania przystępujemy po niezłym meczu w Siechnicach gdzie zawodnicy trenera Marcina Lichtańskiego wygrali 78 do 55. 

Sobotnie popołudnie zapowiada się ekscytująco więc gorąco zapraszamy Was na naszą halę! Potrzebujemy dopingu #Rodzina27 aby poradzić sobie z Oleśnicą! Przyjdź i dopinguj.