Idziemy za ciosem ????????
Jest lepsza gra, jest i zwycięstwo ! Pokonujemy MKS Dąbrowa Górnicza 92:68 i zaliczamy 3. zwycięstwo w sezonie ???????? W kwartach – 22:10, 32:22, 17:18, 21:18. Dzielenie się piłą i kontrola sytuacji na boisku to to, czym wygraliśmy dzisiejszy mecz ???? Panowie oprócz walki na parkiecie pokazali kilka całkiem efektownych akcji, a to wszystko przed swoją publicznością, która (trzeba przyznać) była dość liczna.
Mamy to Panowie, jedziemy dalej ‼️
Dziękujemy wszystkim kibicom, że byliście z nami i wspieraliście team ???????? #rodzina27 ???? Czujcie się też wygrani razem z naszą drużyną ????
A co po meczu powiedział Bartek Folga?
????️„Wczorajszy mecz rozpoczęliśmy szybkim atakiem i dobrą skutecznością z przewag, które były widoczne. Dzięki temu udało zbudować przewagę punktową nad ekipą z Dąbrowy, której nie oddaliśmy ani na sekundę. Nasi rywale odrabiali stratę, korzystając z naszych błędów i strat piłki, które niestety się pojawiały. Mimo wszystko kontrolowaliśmy to, co działo się na parkiecie i udało się ostatecznie zwyciężyć. Od ostatniego meczu mieliśmy sporą przerwę, którą wykorzystaliśmy na poprawieniu błędów z wcześniejszych meczy i z pewnością to poczuliśmy. Dodatkowo dzięki wynikowi było czuć radość w szatni, bo znowu pokazaliśmy, że umiemy grać. Dziękujemy oczywiście wszystkim kibicom, którzy byli, oglądali i wspierali nas w trakcie meczu. Dodatkowo w imieniu całej ekipy zapraszam całą #rodzina27 na mecz w środę – bo bez kibiców to nie mecz.” – Bartosz Folga
Dołączamy się do zaproszenia – widzimy się już w środę na trybunach ‼️
Godzina 20:00 – gramy u siebie z AZS GTK Gliwice ????
Do zobaczenia #rodzina27 ????