Do samego końca rundy zasadniczej ważyły się nasze losy… jeszcze w trakcie ostatniego meczu nasza sytuacja zmieniała się kilkukrotnie, ale udało się –  wywalczyliśmy nasz udział w fazie play-off.‼️
Awansowaliśmy z ostatniego (ósmego) miejsca, a mimo wszystko wszyscy świętowaliśmy i cieszyliśmy się z tego sukcesu. W pierwszej rundzie przyszło nam się zmierzyć z liderem naszej grupy – Polonią Bytom. Panowie walczyli ile mogli, pokazali charakter na boisku i nie poddawali się do ostatniego gwiazdka chcąc zwyciężyć w obu spotkaniach. Niestety nie udało się i po pierwszej rundzie zakończyliśmy sezon 2023/24 ????
To był trudny sezon, pełen wielu pozytywnych jak i tych mniej radosnych niespodzianek, ale nasz team nie raz pokazał, że nic nie jest im straszne i jak równy z równym walczyli z czołowymi zespołami. Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy zdzierali sobie gardła wspierając nasz team – wszystkie zwycięstwa to także Wasze wygrane ! Jako #rodzina27 pokazaliśmy, że #gramydokońca i mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie wrócimy jeszcze silniejsi, a Wy – nasi kibice – będziecie dalej grać z nami ????
Na naszym kanale na YouTube znajdziecie wycinki spotkań ⚔️ BS Polonia Bytom Basketball z którą walczyliśmy w fazie play-off ????????????