Najważniejszy mecz sezonu przed nami!

5.04 rozpoczęliśmy fazę playoff od zwycięstwa nad Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie. 12.04 możemy grać już w kolejnej fazie. Wystarczy wygrać najbliższy mecz rewanżowy. Jednak starcie w hali ZSTiO zapowiada się niezwykle emocjonująco. 

Pierwszy mecz mimo, że wygrany nie był wcale taki łatwy. Tak spotkanie skomentował Jacek Wróblewski, kapitan zespołu – zaczęliśmy troszkę niemrawo, potrzebowaliśmy chwili, aby złapać swój rytm. Im dalej w las tym bardziej podkręcaliśmy tempo gry w ataku, a w obronie graliśmy odpowiedzialnie i broniliśmy wysoko nie pozwalając rywalom na ustawianie swoich zagrywek. Kluczowa była trzecia kwarta, a właściwie jej połowa bo  zaczęliśmy wtedy spokojnie budować swoją przewagę.

Kluczem przed drugim meczem wydaje się chłodna głowa. Musimy zagrać jak drużyna od początku do końca. Wtedy będziemy wspólnie z Wami – kibicami – cieszyć z awansu.

Mecz rewanżowy odbędzie się w naszym domu, w hali ZSTiO w Katowicach w środę, 12.04 o godzinie 19:00. Zapraszamy wszystkich do przyjścia i gorącego dopingu. Nie zapominajcie, że jesteście naszym 6 zawodnikiem.